Jedi
Sith
Svělá strana
Temná strana
Multiplayer
Bindy
Ostatní
Mapy
Skiny
Ostatní
Módy
Programy
Sith

Tavion
Vůdkyně kultu Oživitelé Ragnose. Vlastní Žezlo Síly, kterým odčerpává Sílu z míst, kde se vyskytuje a přečerpává ji do hrobky Ragnose. Když se Kyla Katarn utkal s Tavion na Bespinu před 2 roky kdysi (která sloužila Dessanovi) ale slitoval se nad ní a nechal ji žít.

Marka Ragnos
Přes tisíc let zesnulý Sithský lord, ktrého se Tavion pokouší oživit.

Alora
Pravá ruka Tavion. Byla pověřena, aby vedla misi kultu na Hothu, kde se utkala s Jadenem a uprchla. Jejím dalším úkolem bylo hlídat Roshe který se chtěl vrátit na světlou stranu Síly. Na planetě Taspir ji ale Jaden našel a utkal se s ní.

Rosh Penin
Jadenův trochu unáhlený a přespříliš sebevědomý. V průběhu hry přestoupí na temnou stranu Síly a utká se s Jadenem.Jaden ho může zabít (přestoupí na temnou stranu Síly) i nechat žít.

Nový zrozenec
Tito zrozenci už ovládají jak temou stranu Síly, tak boj se světelným mečem. Jejich ještě pokročilejší kámoši ovládají dokonce i Sílu světlou a jsou jen velmi těžko porazitelní.

Zrozenecká dvojčata
Tito dva skutečně mimořádně naddaní zrozenci stojí spolu s Alorou přímo po boku Tavion a byli pověřeni hlídáním Roshe na Vjunu. Nepoužívají meče, ale jen sílu. Jediná Síla, která na ně spolehlivě platí jsou blesky. Zabít je můžete také když budou během souboje Roshe léčit.

Zrozenec
Jde opět o vojáky s umělou Silou, podobně, jako v Jedi Outcastu.Používají světelný meč.

Zrozenec2
Je to podobný druh protivníků, jako zrozenec, ale tito se místo boje s meči zaměřili na mistrovské ovládání temné Síly.
Pravidla
Admin team
Registrace jedi
Tabulky
Seznam hráčů
Poslední zápasy
Novinky
Redakce
Guest Book
Linx
Výměna ikonek


starwars-jk3.xf.cz | Copyrigth 2006 Š | Desing by Cr@sh PageRank optimalizace PageRank.cz