Jedi
Sith
Svělá strana
Temná strana
Multiplayer
Bindy
Ostatní
Mapy
Skiny
Ostatní
Módy
Programy
Multiplayer

Duel
Bojují proti sobě vždy dva Jediové/Sithové. Ten, který je poražen se přesouvá na konec řady čekatelů na souboj a vítěz bojuje s tím, kdo je nařadě. Tento mod patří k nejoblíbenějším ve hře.

Power Duel
Na tomto módy jedna (docela zásadní) věc. Bojují tu dva hráči proti jednomu, přičemž má ten jeden o něco víc životů. Pokud hrajete ve dvojici, dávejte si pozor, abyste si navzájem nepřekáželi, nicméně nesmíte nechat protivníka, aby stál pouze proti jednomu z vás, pokud stojíte proti přesile, snažte se vždy vylákat jednoho z dvojice a pak ho zabíte. Pak stačí dorazit toho druhého.

Free For All
Jde o mód kde jsou všichni proti všem a když zabijete získáváte za to body. Pokud ale není určeno jinak, zabíjení mimo dohodnuté duely může být bráno jako lamění. Pokud ale je vyhlášeno FFA snažte se využívat blbostí jako je katt.

Team FFA
Jsou proti sobě postavené dva týmy - červený a modrý, které bojují navzájem a za každého mrtvého protivníka dostanete 1 bod. Naopak pokud zabijete někoho z vašeho týmu, 1 bod se vám odečte. Snažte si s ostatními nepřekážet, pokud máte šanci zaútočit zezadu na protivníka, který je třeba zabrán do souboje, klidně toho využijte.

Capture the Flag
Dva týmy, které mají základnu a v ní vlajku. Týmy se navzájem pokuouší ukrást soupeřovu vlajku a pokud ji donesou do své základny, uhrají bod. Další varianta je pozbírat výbušniny a chránit jimi svou vlastní vlajku.

Siege
Pro tento mod existují tři mapy, z nchž má každá svůj vlastní scénář. Pokaždé ale jde o to, že jeden z týmů se pokouší bránit základnu, druhý ji dobývá. Na jedné z map si můžete dokoce zahrát na Boba Fetta s fungujícím jetpackem. Každá z postav má jiné zbraně a schopnosti, proto je hlavní mít mnoho druhů postav, které navzájem spolupracují.
Pravidla
Admin team
Registrace jedi
Tabulky
Seznam hráčů
Poslední zápasy
Novinky
Redakce
Guest Book
Linx
Výměna ikonek


starwars-jk3.xf.cz | Copyrigth 2006 Š | Desing by Cr@sh PageRank optimalizace PageRank.cz